آشنایی با برخی از شرکت‌های تولیدکننده‌ پمپ

آشنایی با برخی از شرکت‌های تولیدکننده‌ پمپ

آشنایی با برخی از شرکت‌های تولیدکننده‌ پمپ

شرکت‌های تولیدکننده‌ پمپ در دنیا برای جلب رضایت مشتریان تمام تلاش خود را برای توسعه بازاریابی و به فروش رساندن محصولات خود می‌کتند

آشنایی با برخی از شرکت‌های تولیدکننده‌ پمپ

ابارا کورپوریشن


از شرکت‌های تولیدکننده‌ پمپ ،شرکت ابارا کورپوریشن (Ebara Corporation) با بیش از یک قرن تجربه، در زمینه‌ی تولید ماشین آلات صنعتی ژاپنی فعالیت می‌نماید. این شرکت، محصولاتی از قبیل: پمپ‌های صنعتی و پمپ خلا، چیلر، برج‌های خنک‌کننده، انواع کمپرسور‌ها و راکتورهای هسته‌ای را روانه‌ی بازار می‌کند.
اینوکوچی آریا این شرکت را در سال ۱۹۹۲ بنا نهاد. دفتر مرکزی این شرکت در اوتا، ترکیه واقع شده است. قسمتی از سهام این شرکت، در بازار بورس توکیو مورد معامله قرار می‌گیرد.

اندریتز


شرکت اندریتز (Andritz) در سال ۱۸۵۲ تاسیس شد. اندریتز، شرکت مهندسی فرایندهای صنعتی اتریشی محسوب می‌شود و دفتر مرکزی آن در شهر گراتس، اتریش قرار گرفته است. تعداد افرادی که در این شرکت اشتغال دارند، بیش از ۲۳ هزار نفر است که در نیروگاه، کارخانه و واحدهای تولیدی مشغول به فعالیت می‌باشند.

دنفاس

ازدیگر شرکت‌های تولیدکننده‌ پمپ شرکت دنفاس، به تولید محصولاتی از قبیل: خنک‌کننده‌های مواد غذایی، سازه‌های گرمایشی، تهیه مطبوع، کمپرسورهای گاز، ماشین آلات قابل حمل، درایوهای فرکانس متغیر و موتورهای الکتریکی می‌پردازد.‌
دفتر مرکزی این شرکت در نوردبورگ، دانمارک واقع شده است. بیش از ۲۸ هزار نفر در سراسر جهان در بخش‌های مختلف این شرکت، مشغول به فعالیت می‌باشند.

سولزر


شرکت سولزر یا زولزر (Sulzer) شرکتی صنعتی و مهندسی محسوب می‌شود. این شرکت، به تولید محصولاتی از جمله: پمپ، توربین، ژنراتور، کمپرسور، موتور، تجهیزات نیروگاهی و تجهیزات چرخان پرداخته است.
شرکت سولزر، توسط فردی به نام سالومون سولزر برنت در سال ۱۷۷۵ بنا نهاده شد. در سال ۱۸۳۴ در ونترتور به عنوان برادران سولزر (Gebüder Sulzer) در سوئیس تاسیس شد. شرکت سولزر هم اکنون یک شرکت سهامی عام، با سهامداران بین المللی محسوب می‌شود. دربورس اوراق بهادار سوئیس، به عرضه‌ی سهام این شرکت پرداخته می‌شود. بیش از ۱۴ هزار کارمند در قسمت‌های مختلف این شرکت، مشغول به فعالیت می‌باشند.

شرکت لیوا

یکی دیگراز شرکت‌های تولیدکننده‌ پمپ شرکت لیوا در زمینه‌ی تولید پمپ‌های دوزینگ، پمپ‌های فرایند، سیستم‌های اندازه‌گیری سفارشی و واحدهای تولید فعالیت می‌کند. این شرکت، در سال ۱۹۵۲ تاسیس شد و بیش از ۱۰۰۰ نفر را در سراسر جهان به کار گرفته است. دفتر مرکزی این شرکت در لئونبرگ، آلمان واقع شده است. سیستم‌های لیوا در صنایعی مانند: صنایع شیمیایی و صنایع نفت و گاز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فایفر وکیوم تکنولوگی آگ


این شرکت، از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پمپ های خلاء به شمار می‌رود. بنیان‌گذار این شرکت، آرتور فایفر می‌باشد که در سال ۱۸۹۰ آن را تاسیس نمود. دفتر مرکزی این شرکت، در آسلار آلمان قرار گرفته است. شرکت فایفر وکیوم ۷۰ درصد از کل تولیدات خود را صادر می‌نماید.

فلوسرو


شرکت فِلوسِرو کورپوریشن در سال ۱۹۹۷ تاسیس شد. این شرکتِ بزرگ، در زمینه‌ی تولید ماشین آلات صنعتی و زیست محیطی مانند: انواع پمپ، آب بند مکانیکی، اتوماسیون، شیرهای صنعتی و خدماتی در حوزه نفت، گاز، انرژی و موادشیمیایی فعالیت می‌کند. دفتر مرکزی این شرکت در ایروینگ، تگزاس، ایالات متحده بنا شده است. محصولات و خدمات پس از فروش فلوسرو، در اختیار شرکت‌های مهندسی، ساخت و ساز ، تولیدکنندگان تجهیزات اصلی، توزیع کنندگان و کاربران نهایی قرار می‌گیرد. همچنین، بیش از ۱۸ هزار کارمند در ۵۵ کشور، مشغول به فعالیت در بخش های مختلف این شرکت می‌باشند.

کی‌اس‌بی


شرکت کی‌اس‌بی در سال ۱۸۷۱ تاسیس شد. این شرکت، در زمینه‌ی تولید پمپ و شیرآلات صنعتی مشغول به کار می‌باشد. دفتر مرکزی شرکت کی اس بی در فرانکنتال، آلمان واقع شده است.
گروه کی‌اس‌بی شامل: سازمان فروش و بازاریابی، تاسیسات تولیدی و عملیات سرویس در تمام قاره‌ها می‌باشد. این شرکت، دارای درآمد سالانه ی بیش از دو هزار و دویست میلیون یورو است. بیش از ۱۶ هزار کارمند در بخش‌های مختلف این شرکت، در سرتاسر جهان مشغول به فعالیت می‌باشند.

گراندفوس


شرکت گراندفوس در سال ۱۹۴۵ تاسیس شد. این شرکت، در زمینه‌ی تولید پمپ فعالیت می‌کند و دفتر مرکزی آن در دانمارک واقع شده است. کارمندان این شرکت، به بیش از ۱۹ هزار نفر در سراسر جهان می‌رسند. شرکت گراندفوس، هر سال بیش از ۱۶ میلیون دستگاه پمپ، پمپ‌های UP، پمپ‌های گریز از مرکز (CR) و پمپ‌های شناور(SP) را تولید و روانه‌ی بازار می‌نماید. همچنین این شرکت، به طور جداگانه به تولید موتورهای الکتریکی برای پمپ‌ها و موتورهای الکتریکی برای بازاریابی مشغول است و تمام تلاش خود را برای توسعه و به فروش رساندن محصولات خود می‌کند.

با ما همراه باشید

جهت اطلاع از ويژگى های انواع مختلف
پمپ کف کش و پمپ لجن کش تولیدی در مجمتع تولیدی پمپ اسرار و قیمت پمپ کف کش و لجن کش روی این لینک کلیک کنید .همچنین میتوانید بهاینستاگرامما سری بزنید تا از آخرین محصولات و اخبار ما با خبر شوید.


اگر میخواهید بیشتر در مورد پمپ کف کش بدونید حتما مقالات زیر رو مطالعه کنید

ارتباط با ما

شماره تلفن : 05191012916 ايميل : asrarpumpco@gmail.com آدرس : سبزوار-کيلومتر2 جاده اسفراين