پمپ صنعتی

پمپ صنعتی

پمپ صنعتی

به دلیل اینکه در صنعت مایعات مختلف به کار می‌روند، همیشه صاحبان این حرف نیازمند به پمپ صنعتی با شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی هستند.

انواع پمپ صنعتی

به دلیل اینکه در صنعت مایعات مختلف به کار می‌روند، همیشه صاحبان این حرف نیازمند به پمپ صنعتی با شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی هستند.
صاحبان صنایع بسته به نوع مایعات به کار رفته در صنعت اعم از مایه نفت، گل ولای ،دوغاب، آب با ذرات معلق با PH بالا، فاضلاب یا محصولات غذایی مایع و … از انواع پمپ های صنعتی مانند دیافراگمی (بادی)، پمپ چرخ دنده‌ای، پمپ بتن ریز، پمپ حفره پیش رونده، پمپ پیستونی، پمپ پریستالتیک و بسیاری پمپ های دیگر که انتقال مایعات رابامیزان های ثابت و فشار بالا تسریع می‌کند استفاده می کنند .

پمپ ها بر اساس نحوه جابجایی مایعات

در این بین نیز پمپ هایی هم وجود دارند که با افزایش فشار بر پروانه‌ها استفاده می شوند که اصطلاحاً به پمپ های گریز از مرکز اطلاق می شوند. به طور کل پمپ ها بر اساس نحوه ی جابجایی مایعات به سه دسته ی بالابر مستقیم، گرانشی و جابجایی تقسیم می شوند. از پارامترهای انتخاب پمپ صنعتی می توان دبی با میزان عبور توده حجمی یا عبور سیال و مایع در واحد زمان و مقوله ی دیگر مقاوم بودن پمپ در برابر خورندگی و یا اینکه در چه محیطی مثلاً بخار یا غوطه ور در آب می باشد را نام برد که نقش تاثیر گذار در انتخاب پمپ صنعتی را دارد.

مجتمع تولیدی پمپ اسرار

مجتمع تولیدی پمپ اسرار با 25 سال سابقه تولید انواع پمپ های کف کش و لجن کش خانگی وصنعتی در انوع تک فاز و سه فاز توانسته است با بهره گیری ازدستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با کادری مجرب و متعهد قدمی استوار در تولید ملی بردارد.
جهت اطلاع از ويژگى های انواع مختلف پمپ کف کش و پمپ لجن کش تولیدی در مجمتع تولیدی پمپ اسرار و قیمت پمپ کف کش و لجن کش روی این لینک کلیک کنید.
همچنین میتوانید به اینستاگرام ما سری بزنید تا از آخرین محصولات و اخبار ما با خبر شوید.


اگر میخواهید بیشتر در مورد پمپ کف کش بدونید حتما مقالات زیر رو مطالعه کنید

ارتباط با ما

شماره تلفن : 05191012916 ايميل : asrarpumpco@gmail.com آدرس : سبزوار-کيلومتر2 جاده اسفراين