سوالات متداول خرید پمپ های آب خانگی

سوالات متداول خرید پمپ های آب خانگی

سوالات متداول خرید پمپ های آب خانگی

پمپ های آب خانگی باید توان تغذیه همه متراژهای ساختمانی و شیر های خروجی را داشته باشد. برای خلاص شدن از صدای پمپ ها بهتر است در موتورخانه ها نصب گردد و همچنین برای استفاده بهینه از پمپ ها بهتر است توسط افراد متخصص در محل نصب شود.

چه پمپی بخریم؟

پمپ های آب خانگی برای افزایش فشار آب ساختمان ها و آپارتمان ها و ویلاها به کار می روند. آنچه که در خرید پمپ های آب خانگی باید در نظر داشت این است که؛ چه پمپی برای چه متراژی و یا چه تعداد شیرها لازم است و یا اینکه میزان فشار آب پمپ ها برای چند طبقه موثر است.
پمپ هایی که در این موارد به کار گرفته می شود پمپ هایی با مخازن انبساط و یا بوستر و یا با کلید اتوماتیک است. همانطور که در سطر بالا گفته شد، عوامل انتخاب پمپ های آب خانگی صحیح (متراژ واحد؛ میزان مصرف آب؛ تعداد شیرهای آب و طبقات) مشکل آب خانگی شما را در مصرف کاملا برطرف می نماید.

کم صدا یا بی صدا بخریم؟ 

مشکلی که بعد از انتخاب برای مشتریان ایجاد می شود صدای پمپ آب در حین کار است. باید برای همیشه به این سوال پاسخ قطعی داد که پمپ های آب خانگی بی صدا و یا کم صدا وجود ندارد. پس به این نتیجه می‌رسیم که پمپ های آب بسته به نوع و مدل آنها صداهای متفاوت دارند. هر چه دور الکتروموتور بیشتر باشد میزان صدا و فشار تولیدی بیشتر است.

چگونه نصب کنیم؟ 

نکاتی که مصرف کننده باید پس از خرید پمپ های خانگی به آن توجه داشته باشد این است که برای طول عمر پمپ آب خانگی باید منبعی با حجم بالا تهیه کند تا پمپ از آن تغذیه ای برای فشار داشته باشد و وزن لوله ها بر روی پمپ ها نباید به طوری باشد که پمپ به عنوان نگهدارنده لوله استفاده شود. 


اگر میخواهید بیشتر در مورد پمپ کف کش بدونید حتما مقالات زیر رو مطالعه کنید

ارتباط با ما

شماره تلفن : 05191012916 ايميل : asrarpumpco@gmail.com آدرس : سبزوار-کيلومتر2 جاده اسفراين